środa, 21 stycznia 2015

W środę nie robię - przegląd rzeczy fajnych #1

Większość blogerów robi sobie przerwę w niedzielę, ale dla mnie najcięższe są środy. Grr. Dlatego wspólnie będziemy je sobie umilać przeglądem rzeczy fajnych.


Zapuszczamy ten kawałek i jedziemy!
Na zdjęciu tytułowym widnieją dwie książki Tomka Tomczyka aka Kominka aka Jasona Hunta aka bardzo ważnego pana od blogów. Na razie jestem po "Bloger i social media". Autor, na swoim przypadku, omawia jak najlepiej blogować. Niesamowicie pomocne w fachu, ale wiele fragmentów poleciłabym każdemu, bo styl jest obłędny. Na początku Tomek napisał, że będę czuła się jakbyśmy rozmawiali swobodnie przy kawie. Dokładnie tak jest! Są zagadki i co nieco z kuluarów bycia blogerem. Książkę można kupić jedynie na Jason Hunt Books.

Do kogo należysz? - artykuł torpeda. Jeżeli wspominamy już o Tomku, ten wpis stał się jednym z moich ulubionych. 

Nie domyślaj się - Hania to prawdziwy tytan pracy i obserwator, podziwiam ją. Cała prawda o milczeniu.Kto obserwuje mojego fejsa, ten wie, że kupiłam sobie taki słodki statyw. Wiecie co to znaczy? Powoli, powoli... YouTube.

Złotego Vroobelka za bycie fajnym dostaje papież Franciszek, a to przez słowa:


"Niektórzy, wybaczcie mi to sformułowanie, myślą, że dobrzy katolicy muszą być jak króliki. Nie, najważniejsze jest odpowiedzialne rodzicielstwo"

Love Bergoglio


Ten spot jest genialny. Po prostu prawdziwy. Pisałam już wcześniej na fejsie, że w lutym artykuł na temat mojego schudnięcia, ale zdecydowałam, że będzie nawet seria cyklicznych postów, a co!
A kto spóźnialski, może nadrobić sobie dzisiaj Vroobelki z tego tygodnia:


Nie zapomnij zlajkować Vroobelka na Facebooku oraz Instagramie.

Buzi i do jutra!

2 komentarze:

  1. Jasona Hunta znam od dłuższego czasu i chyba skuszę się na książkę. Żałuję, że ostatnio przegapiłam tę mega promocję, ale trudno :)
    A co do papieża Franciszka - jestem nim zachwycona, naprawdę. Lepszego papieża, w tym momencie, Kościół mieć nie mógł.
    W..

    OdpowiedzUsuń