sobota, 14 lutego 2015

Jak spędzić samotne walentynki? - 5 rad

Kolejny rok, a ty znowu sama? Już nawet własny kot się o ciebie nie ociera? Nie wiesz jak zareagować na ten zmasowany atak serduszek? Mam dla ciebie plan na dzisiejszy wieczór!


1. Oglądaj Jego zdjęcia

Rzuć „nienawidzę cię!” w stronę monitora z jego ryłem na wyświetlaczu, to jest niezawodne. Pokaż mu nawet fuckera, a co! Możesz robić to regularnie, w zależności od potrzeby. Uważaj tylko, żeby przypadkiem nie zlajkować tej fotki, bo będzie przypał. Zorientuje się, że go stalkujesz, a przecież po tobie to spływa! Dużo bezpieczniejsze są papierowe wersje. Jeżeli takowe posiadasz, możesz je zdeptać, podrzeć, a na końcu się w nie wysmarkać. Smarkaj całym sercem.


2. Oglądaj romantyczne filmy

Koniecznie te, gdzie na okładkach są całujący się ludzie. Najlepiej na podstawie książek Nicholasa Sparksa! Zakochaj się w głównym aktorze, a potem go wygoogluj. Dowiedz się, że ma żonę i dwójkę dzieci. Zaszlochaj, bo tylko facet jak Ryan Gosling potrafiłby cię zrozumieć. To jest prawdziwy mężczyzna, a nie jakieś ciepłe kluchy.


3.Obżeraj się! 

Goslinga nie ma, ale jest czekolada. Nie musisz wyglądać dobrze, i tak jesteś i będziesz sama! Dlatego możesz wyjść z domu w swoim ulubionym dresie i bez makijażu, żeby pojechać po McZestaw powiększony i McFlurry. Skorzystaj z McDrive’a, ponieważ wejście do środka oznaczałoby spotkanie wrrr... ludzi. 


4. Wal w drinki!

To już tylko dopełnienie, lecz bez alkoholu się nie obędzie. Wybierz wino, bo wiesz jak mówią: ... ale dama! W przypływie nadziei naszykuj też drugi kieliszek. Obie wiemy, że on nie przyjdzie, ale na insta musi się jakoś prezentować. Walewdrinki są super, jednak często odpowiedniejszą opcją są walewtynki. Po prostu stań przy ścianie i napierdalaj głową, bo już nic ci nie pomoże.


5.  Płacz!

Ten punkt to czysta wariacja, czynność przeplataj pomiędzy i w trakcie pozostałych.

A jaki jest twój sposób na spędzenie walentynek?A tak zupełnie serio: nie przejmuj się. Jak nie w tym roku, to w innym. Przyjdzie kolej i na twoją miłość, więc jeżeli czujesz dzisiaj presję społeczeństwa, miej ich wszystkich głęboko w dupie.
Ja Cię kocham i czekam zawsze tutaj!

3 komentarze:

  1. Ostatnie dwa zdania w każdym z pkt są najlepsze :D , propsy (y)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestes najlepsza!

    OdpowiedzUsuń