sobota, 7 marca 2015

Jak znaleźć na wszystko czas?

Oto on! Krótki przepis jak wykonać wszystkie obowiązki oraz zadbać o kondycję ciała i umysłu!


1. Sen jest dla słabych!

Ej weź nie śpij, to jest w ogóle bez sensu. Wiesz ile godzin w skali życia tracisz na spanie? Czy ty sobie zdajesz sprawę z tego ile przykładów z matmy mógłbyś wtedy rozwiązać? Tysiąc! To zapewni ci przewagę nad społeczeństwem i pomoże odnaleźć w dzisiejszym pędzącym świecie!


2. Jedno słowo: mul-ti-tas-king!

Wyobraź to sobie, biegniesz, a w słuchawkach już leci Lalka Prusa, jedziesz rowerkiem stacjonarnym, czytając artykuły w Internecie, myjesz zęby przy robieniu przysiadów. Do tego jesz w samochodzie, ale tak wiesz, nie za często, bo to jednak też zajmuje dużo czasu.


3. Wyjścia w weekend?

Naah, to głupie. Podczas gdy społeczeństwo dąży do nieuchronnej degradacji, ty zostań w domu i rozwijaj się intelektualnie. Czytaj książki, pisz, maluj, rozmyślaj nad życiem, a że ustaliliśmy już, iż nie będziesz w ogóle sypiał, zyskasz całą noc dla siebie(!), a wiadomo, że jest to najbardziej inspirujący czas.


4. Cewnik

Dziękuję.


5. NIE ODDYCHAJ

Ileż czasu się marnuje, gdy nabierasz oddechu między słowami! Ileż energii wkładasz w złapanie tchu! Panie, to się w ogóle nie opłaca.Jak znaleźć na wszystko czas?
No ja już kurwa nie wiem.

3 komentarze:

 1. Rozumiem, że nie jestem jedyną osobą, która też się zastanawia, czy doba ma naprawdę dwadzieścia cztery godziny, czy może ktoś nas wkręca :P
  A tak serio: spokojnie. Wdech, wydech. Odłóż parę rzeczy na bok i ustal priorytety na tę chwilę. I nie staraj się zadowolić wszystkich, bo to do niczego nie prowadzi.
  Lubię Cię po tym poście jeszcze bardziej!
  /W.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och, i bym zapomniała: wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet! ;)

   Usuń
  2. Och, dziękuję bardzo :D

   Usuń