środa, 4 marca 2015

W środę nie robię - przegląd rzeczy fajnych #7Chrystusie, znowu środa! Czy ten czas rozpędza się coraz bardziej? W każdym razie stawiam się punktualnie!


Gry planszowe - śmiejcie się, ale dopiero w tym tygodniu odkryłam jak bardzo je uwielbiam. Wyciągnęłam z szafy zakurzone Monopoly, Scrabble, Jenga i zaprosiłam do siebie kilka przyjaciółek. No kosmos! Integracja i dobra zabawa gwarantowane, polecam każdemu.

Polityka na głowie czyli rzecz o dobrych włosach - Zwierz poruszył szalenie ciekawy temat, który ludziom z naszych stron jest zupełnie obcy. W życiu bym na to nie wpadła. Już zawsze będę zwracała uwagę na czarnoskóre kobiety o "normalnych" włosach, bo nie wychodzi mi z głowy myśl o pracy, którą musiały w to włożyć, a przecież w naturalnej wersji są równie piękne.

Nowoczesny model rodziny to koszmar dla idiotów - pośmiejmy się razem. Polecam przejrzeć komentarze.
Płaczę. Wcześniejsze konflikty były dobre, ale te są najlepsze.

A to małe oszustwo, bo ta sukienka miała być fajnością zeszłego tygodnia, ale na śmierć o niej zapomniałam. Żadna ze mnie blogerka modowa. Wrzucam, bo kilka osób pisało na snapie, że bardzo ładna, a i mi wyjątkowo przypasowała. Oczywiście z H&M'u, musicie wiedzieć, że to mój ulubiony sklep.


Vroobelsony, których nie możesz przegapić:


- 20 faktów o mnie - dajcie znać, który jest waszym ulubionym,

- Ja schudłam? #3 - Ruszyłam dupę - tyle w temacie. Kontynuujemy odchudzającą serię,

- Dlaczego się boję? - intymna atmosfera, szczere słowa. Ważny dla mnie wpis.


Życzę dużo siły na następny tydzień i przypominam o tym, że możecie śledzić mnie na Facebooku, Instagramie, Twitterze i Snapie. 

2 komentarze:

 1. Czy Wróbel już słyszał?
  https://www.youtube.com/watch?v=RDBsi6A1oYY
  A muzyka, którą wrzuciłaś dzisiaj, również zachwyca! I sukienka przepiękna :)
  /W.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie, że słyszał! Cały dzień czekałam i jestem totalnie oczarowana :)

   Usuń