środa, 11 marca 2015

W środę nie robię - przegląd rzeczy fajnych #8


W środę nie robię. A wy mi na to odpowiecie, że we wtorek też nie. Ani w czwartek, ani w piątek! Bo ja tutaj ostatnio nic nie robię, ale to tylko efekt powrotu do szkoły i maratonu różnych obowiązków. Sorrka. Ten tydzień będzie lepszy.


Wiosna - proszę państwa, to ona. Nadchodzi! Należę do tych ludzi, którzy jak roślinki, potrzebują dużo światła, żeby zakwitnąć. Dlatego okres od listopada do lutego jest dla mnie najgorszym w całym roku. Szczerze nienawidzę tego stanu, gdy budzę się rano i jest ciemno, a popołudniu nawet nie zdążę wrócić do domu przed zachodem słońca. O-kro-pień-stwo. Nic tylko spać - taki komunikat wysyła mi moja podświadomość podczas zimy. No czy to nie oczywiste, skoro jest ciemno?

#StopGwaltom - kapitalna akcja, mająca na celu zaprzestanie szablonowego myślenia, że to ofiara jest winna zbrodni, bo pijana, wyzywająco ubrana czy pomalowana. Zryw wsparli między innymi Krzysiu Gonciarz i Paweł Opydo. Polecam przejrzeć ten tag na fejsie lub insta, gratuluję i dziękuję wszystkim panom, bo trzeba mieć jaja, żeby wrzucić takie zdjęcie, a w tej sprawie wsparcie mężczyzn jest szalenie ważne.

10 najlepszych piosenek z filmów Disneya - ranking zupełnie subiektywny, ale obudził we mnie wiele wspomnień, ochów i achów, bo przyznajmy się do tego, że każdy ma swoje ulubione animowane kawałki. Ja osobiście nie potrafiłabym uszeregować własnych, ale na pewno połowa byłaby z Pocahontas. Jakie są wasze typy?


Na koniec coś zupełnie specjalnego - wielki zastrzyk dowartościowania. Masz to obejrzeć i koniec. Nie obchodzi mnie, że nie masz teraz czasu albo ochoty. Włączaj.

wersja dla pań

i dla panów


A na koniec tylko dwa smutne Vroobelsony, które czekają na was:

Do jutra! A tym czasem zlajkujcie mnie na fejsie, buzi!

2 komentarze:

  1. Facet ma mocne słowa az mi sie oczy zaszkliły :') jak zawsze post GE-NIA-LNY !!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No ja się oczywiście totalnie poryczałam, bo co by to było jak Billie by się wzruszyła, a nie popłakała! Dzięki :D

      Usuń