środa, 25 marca 2015

W środę nie robię - przegląd rzeczy fajnych #10
Uaa, mamy już dziesiątą fajną środę, jak ten czas leci! No to jedziemy w rytm Maroon 5, które zapętlam od rana do wieczora tak, że niedługo zostanę wydziedziczona... aaa, własnie sobie uświadomiłam, że mam dziś same smutne i poważne zajawki, więc ani trochę to się nie nada. No nic, lepiej dla was, nie będziecie nucić.

Opowiem Ci jak to jest kiedy mama umiera na raka - trafiłam na tego bloga przez Konrada i bardzo się cieszę. To jeden z tych, w którego słowach zaklęty jest wyjątkowy, intymny nastrój. Zostaję tu na dłużej!

Billie Sparrow - polecam, Billie Sparrow. Nie wiem czy pamiętacie, ale mam fanpage z własnymi wierszami i właśnie wrzucam małą nowość, więc zajrzyjcie. Nie należę do płodnych artystek, ale nie są najgorsze.Nie wiem jak wy, ale nigdy nie uważałam łatwego dostępu do broni za dobry pomysł, a ten filmik daje liścia w twarz.
Ja wiem, że prawie nikt tego nie obejrzy, bo przecież to półgodzinny wywiad z księdzem, helou. Jednak jestem przekonana, że każdy, kto ma choć trochę więcej szarych komórek, będzie zadowolony po obejrzeniu. Warto znaleźć chwilę czasu, mnie osobiście ten człowiek poraził swoim podejściem. Duchowny mówiący świeckim językiem. Mądrości dla każdego.


To jeszcze tylko ostatnie Vroobelki:

4 komentarze:

 1. Wrobelku, czy skomentujesz w jakis sposób Przegląd Teatralny? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, wiem, że na mnie liczycie w tej kwestii, ale nie planuję. Chyba, że kiedyś mnie najdzie, ale to byłoby o szerszym pojęciu niesprawiedliwości, nie tylko co do tego przypadku

   Usuń
 2. Hej Billie, dzięki za podrzucenie filmiku o broni. Dał mi w twarz, rzeczywiście. Tak samo wpis na Małokulturalnej. Chętnie obejrzę też wywiad z księdzem, zaraz się za to zabiorę. Jestem bardzo ciekawa.
  Jedna z najlepszych śród. Buzia!
  /W.

  OdpowiedzUsuń