środa, 13 maja 2015

W środę nie robię - przegląd rzeczy fajnych #13No w końcu wszystko uporządkowałam, wróciłam do regularnego blogowania i mogę polecić wam moje zajawki z ostatniego czasu! Wzięłam się ostro do pracy, z czego jestem bardzo zadowolona. Lubię tak. Nie przedłużając, nie uważacie, że zdjęcie w nagłówku jest wprost przepiękne?


Dajesz szansę nie temu facetowi - przeczytałam to dosłownie przed chwilą i szczerze mówiąc, planowałam podobny wpis, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. W każdym razie, stanowcze i warte zapoznania się, bo daje dużo do myślenia.Mam nową fryzurę, proszę państwa! Jeszcze całkiem niedawno włosy sięgały mi za cycki, ale od pewnego czasu sukcesywnie je skracam i bardzo mi się to podoba, więc nie zdziwiłabym się, gdybym kiedyś wyskoczyła na zapałkę. Jest wygodnie i fikuśnie. Fioletowe love, daję wielkiego kciuka i nagrodę fajności dla krótkich włosów. Jeżeli wahacie się przed obcięciem to raz się żyje!

Na zdjęciu chodzi o ekspozycję fryzury, no ale Józefiak to jest taka medialna osobowość, że do każdego zdjęcia się wciśnie!

Oczywiście to żaden news dla osób, które obserwują mojego fejsa czy insta.
To jest po prostu magiczne i jeżeli nie potrafisz przeznaczyć chwili na obejrzenie, weź idź sobie.
Uwielbiam takie przekroje przez epoki (a za tydzień jadę do Ewy na kolczyk, ale ciii)!
Hohoh, a kogo my tu mamy? Jeżeli ktokolwiek przegapił, w końcu wrzuciłam film na YouTube. Przy okazji bardzo dziękuję za pozytywny odbiór. Będzie fajnie, wiem to!Na koniec ostatnie Vroobelki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz